fbpx

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Szeroki zakres usług
Szeroki zakres usług

Sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego w Garwolinie, informatyczna obsługa firm i szkół, instalacje teleinformatyczne, montaż anten satelitarnych oraz DVB-T, systemy alarmowe, monitoring, strony WWW, druk 3D, instalacje światłowodowe, odzyskiwanie danych. 

Napisz do nas

Niskie Ceny
Niskie Ceny

Sklep przy ul. Wolnej 24 w Garwolinie został zamknięty.

kontakt do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas

Zadowoleni Klienci
Zadowoleni Klienci

Dla Nas najważniejszy jest Klient! 

Napisz do nas

Previous Next

Monitoring

Świadczymy usługi w zakresie tworzenie telewizji przemysłowej zarówno w pomieszczeniach produkcyjnych, komercyjnych jak również na prywatnych posesjach. Instalujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt uznanych producentów na rynku systemów monitoringu. Wykonujemy nieodpłatnie analizę ustawienia kamer, doboru najlepszych rozwiązań oraz wycenę instalacji i zakupu niezbędnego sprzętu.

Aktualnie stosujemy kamery IP oraz analogowe znanej i cenionej marki Dahua.

Dzięki zastosowaniu cyfrowych kamer zamiast analogowych obraz ma wyższą rozdzielczość obecnie standardowe kamery HD (720p) lub FullHD (1080p) można również kupić kamery w rozdzielczości 4K

W naszym sklepie można zobaczyć kamery i jakość obrazu.

 Wykonaliśmy wiele instalacji monitoringu w okolicznych szkołach, tak aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo dzieci przybywających tam.

Jednym z większych przedsięwzięć było założenie monitoringu składającego się z 32 kamer IP, podłączenie oraz skonfigurowanie jego ustawień w szafie serwerowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu Kujawskim. 

Systemy alarmowe

 

Zakładamy systemy alarmowe firmy Satel, Fibaro i innych.

Oferujemy zakładanie urządzeń przeznaczonych do realizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu, od prostych modułów przeznaczonych do zabezpieczenia  domków letniskowych, kiosków, po zaawansowane i złożone systemy łączące funkcjonalność systemu alarmowego z rozbudowanymi funkcjami automatyki i kontroli dostępu.

Dobieramy odpowiednie czujki dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność systemu alarmowego. Oferujemy czujki ruchu, ochrony obwodowej, gazu, dymu i temperatury, zalania

Dostępne są już bezprzewodowe systemy  dla instalacji alarmowych, gdzie nie ma możliwości lub ułożenie okablowania jest uciążliwe. 

Nasz Zespół

  • Zespół 2
    Piotr Kierzkowski - Właściciel

Aktualności