fbpx

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Szeroki zakres usług
Szeroki zakres usług

Sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego w Garwolinie, informatyczna obsługa firm i szkół, instalacje teleinformatyczne, montaż anten satelitarnych oraz DVB-T, systemy alarmowe, monitoring, strony WWW, druk 3D, instalacje światłowodowe, odzyskiwanie danych. 

Napisz do nas

Niskie Ceny
Niskie Ceny

Sprawdź osobiście. Garwolin ul. Wolna 24.

Nr tel. 25 682 12 02

Napisz do nas

Zadowoleni Klienci
Zadowoleni Klienci

Dla Nas najważniejszy jest Klient! 

Napisz do nas

Previous Next

Monitoring

Świadczymy usługi w zakresie tworzenie telewizji przemysłowej zarówno w pomieszczeniach produkcyjnych, komercyjnych jak również na prywatnych posesjach. Instalujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt uznanych producentów na rynku systemów monitoringu. Wykonujemy nieodpłatnie analizę ustawienia kamer, doboru najlepszych rozwiązań oraz wycenę instalacji i zakupu niezbędnego sprzętu.

Aktualnie stosujemy kamery IP oraz analogowe znanej i cenionej marki Dahua.

Dzięki zastosowaniu cyfrowych kamer zamiast analogowych obraz ma wyższą rozdzielczość obecnie standardowe kamery HD (720p) lub FullHD (1080p) można również kupić kamery w rozdzielczości 4K

W naszym sklepie można zobaczyć kamery i jakość obrazu.

 Wykonaliśmy wiele instalacji monitoringu w okolicznych szkołach, tak aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo dzieci przybywających tam.

Jednym z większych przedsięwzięć było założenie monitoringu składającego się z 32 kamer IP, podłączenie oraz skonfigurowanie jego ustawień w szafie serwerowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu Kujawskim. 

Systemy alarmowe

 

Zakładamy systemy alarmowe firmy Satel, Fibaro i innych.

Oferujemy zakładanie urządzeń przeznaczonych do realizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu, od prostych modułów przeznaczonych do zabezpieczenia  domków letniskowych, kiosków, po zaawansowane i złożone systemy łączące funkcjonalność systemu alarmowego z rozbudowanymi funkcjami automatyki i kontroli dostępu.

Dobieramy odpowiednie czujki dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność systemu alarmowego. Oferujemy czujki ruchu, ochrony obwodowej, gazu, dymu i temperatury, zalania

Dostępne są już bezprzewodowe systemy  dla instalacji alarmowych, gdzie nie ma możliwości lub ułożenie okablowania jest uciążliwe. 

Nasz Zespół

  • Zespół 2
    Piotr Kierzkowski - Właściciel
    Andrzej Rosłaniec - Serwisant
    Marek Kierzkowski - Koordynator ds. IT

Aktualności