fbpx

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Szeroki zakres usług
Szeroki zakres usług

Sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego w Garwolinie, informatyczna obsługa firm i szkół, instalacje teleinformatyczne, montaż anten satelitarnych oraz DVB-T, systemy alarmowe, monitoring, strony WWW, druk 3D, instalacje światłowodowe, odzyskiwanie danych. 

Napisz do nas

Niskie Ceny
Niskie Ceny

Sprawdź osobiście. Garwolin ul. Wolna 24.

Nr tel. 25 682 12 02

Napisz do nas

Zadowoleni Klienci
Zadowoleni Klienci

Dla Nas najważniejszy jest Klient! 

Napisz do nas

Previous Next

Firma Rechner od początku założenia swojej działalności dynamicznie rozwija się branży IT. Stale doskonalimy i poszerzamy zakres swoich usług. Różnorodność zleceń, odbytych szkoleń (potwierdzonych certyfikatami) pozwoliło na zdobycie cennego doświadczenia dzięki któremu firma gwarantuje profesjonalne wykonanie swoich usług.

W naszej siedzibie mieści się punkt serwisowy, gdzie naprawą sprzętu komputerowego zajmują się pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

Naprawiamy i serwisujemy komputery, laptopy, tablety, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, monitory oraz nawigacje. Instalujemy nowe oprogramowanie,  dbamy o zabezpieczanie danych oraz ich odzyskanie.

Zakładamy i obsługujemy strony www.

Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego jak i firmy. 

Jednym z większych przedsięwzięć było stworzenie od podstaw sieci komputerowej dla Huty Szkła Czechy S.A. składającej się z 221 punktów abonenckich rozmieszczonych w kilku budynkach biurowych oraz kilku halach produkcyjnych. Do stworzenia tej sieci użyliśmy około 10 kilometrów przewodu LAN i około 1 kilometra światłowodów.

Kolejnym projektem było rozłożenie instalacji sieciowej i monitoringu w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu Kujawskim oraz podłączenie i skonfigurowanie w szafie serwerowej.

Wykonaliśmy tam również instalację telewizji satelitarnej oraz anteny radiowej i DVBT, która została rozprowadzona po całym budynku poprzez rozgałęzienie sygnału i następnie połączenie w jeden węzeł poprzez zastosowanie multiswicha.

Wykonaliśmy również  wiele instalacji monitoringu w okolicznych szkołach, tak aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo dzieci przybywających tam.

Certyfikaty które posiada firma Rechner 

 

 

Nasz Zespół

  • Zespół 2
    Piotr Kierzkowski - Właściciel
    Andrzej Rosłaniec - Serwisant
    Marek Kierzkowski - Koordynator ds. IT

Aktualności